Survivor’da üçüncü eleme adayı belli oldu! Ogeday ile Acun Ilıcalı’nın tartışması yarışmaya damga vurdu

Survivor’da haftalar ilerledikçe heyecan daha da doruklara ulaşmaya başladı. Kırmızı Takım Mavi Takım’ı 12-3 gibi rahat bir skorla yenerek dokunulmazlığın sahibi oldu. Mavi Takım’da ise bir kişi daha eleme adayı oldu.

FURKAN İLE HİLMİCEM BİRBİRİNE GİRDİ

Fark atan Kırmızı Takım’daki eşleşme konuşmalarına sinirlenen Furkan “Konuşmayın kardeşim dokunuyor” dedi. Hilmicem de “Tamam bizim takıma karışma. Duyma uzağa git. Buradaki tek agresyonu sen yaşıyorsun. Sana söyle de sakinleştirici versinler” dedi.

FURKAN SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Furkan da “Zor bir dönemden geçiyoruz, adam gibi efendi gibi söylüyorum agresyon diyorsunuz. Uğraştığım adamlara bak. Tamam küfür ettim, elesimler beni de rahatlayalım” deyip tişörtünü çıkardı ve etrafı yumrukladı. Hilmicem de “Bunun bu film kopmaları sıkıcı olmaya başladı” dedi.

POYRAZ GİTTİ TAKIM BİTTİ

Acun Ilıcalı Mavi Takım’ın farklı yenilgisine ‘Poyraz gitti takım bitti’ dedi ve şöyle konuştu;

Bu kez ilginç bir konseydeyiz. Belki de 3 ay sonra Survivor’da bir takımın iflasını konuşacağız. Fark yiyen bir takım gördüm ama şu duruma düşen bir takım görmedim. Survivor’da kazanmak için hiçbir motivasyonu olmayan. Birbirine hiçbir şekilde destek vermeyen ve bugün itibariyle Survivor’da misyonunu tamamlamış bir takım görüyoruz. Bizim bu saatten sonra tek yapacağımız şey var, birleşme döneminde takımları tekrar yapmak. Sanki kaybetmek için çıkmış hiçbir enerjisi olmayan, daha tükenmiş bir takım ben hatırlamıyorum. Daha 1 hafta önce 10 gün önce bir şey yokken bu duruma Poyraz yüzünden düşüyorsa, demekki bu takım Poyraz’ın takımıymış. Poyraz olmayınca bu takımdan bir şey olmuyormuş diye düşünüyorum. Bugün itibariyle görüşüm şu maalesef; Survivor’da bu takım misyonunu tamamladı. Poyraz gidince dağıldınız, meğerse lider Poyraz’mış. Ben 10 yıldır ilk defa bir oyunun ortasında kazananı bildim. Yüzde 100 emin oldum.

TESLİM OLUP KABULLENMEDİK

Ogeday da “4 ayda ilk kez sadece bugün boş geçtim. Her sporda olduğu gibi düşüşlerimiz oluyor. Parkura geçince koşuyorum ama sadece vücudum gidiyor. Mentalim burada olsa daha iyi focus olurum daha iyi atışlar yaparım. Bu takımın asla kaybetmesini istemem. Benim yüzümden kaybetmesini hele hele hiç istemem. Sporcuların bazen düşüşleri olabiliyor. Teslim olduk kabullendik durumunda değiliz” dedi.

Acun Ilıcalı’ya isyan eden Ogeday “Takımın en yüksek performansının bende olduğunu söylüyorsunuz ve liderlik yapmam gerektiğini diyorsunuz. Bençte oturduğumu dediniz. 4 aydır elimden geleni söylüyorum ve hiç 4 ay bunu bana demediniz. Bugün hiç olmadığım gibi bençte oturdum sadece 1 gün. 4 ayla ilgili hiçbir şey demeyip, bugünü söylüyorsunuz. Şu an bana ağır bir misyon yüklüyorsunuz” dedi.

Acun Ilıcalı “Bu takımın dağılmasında ana sebep tabiki de sensin Ogeday. Furkan bile olaylara başka bakmaya başladı. İkimiz de birbirimizi kandırmayalım. Bu takım niye sence dağıldı? Sen motive olsaydın, Poyraz yok ama biz varız deseydin bugün böyle olur muydu? Poyraz’ın gidişi Ogeday’ın bitişi takımı bitirdi” dedi.

Bu tartışmanın üzerine Ogeday ‘hava almaya çıkabilir miyim’ dedi ve Acun Ilıcalı ‘zaten yeterince hava alacaksın’ deyip izin vermedi.

 3. ELEME ADAYI BELLİ OLDU

Mavi Takım’da yapılan oylamada en fazla oyu alan Yasin 3. eleme adayı oldu. Kısa bir konuşma yapan Yasin “Hakan tebrikler, dediğini yaptın helal olsun” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir